Productnummer:10042374EAN:4007698644567
Bloemenmeisje van poly, wit/beige/groen (B/H/D) 8x18x6cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het polyresin bloemenmeisje in wit/beige/groen, 8x18x6cm, combineert robuust materiaal met een charmant ontwerp. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, ze verfraait stijlvol interieurs en biedt een aantrekkelijke presentatiemogelijkheid in de winkel. Kwaliteit die duurzaam en veelzijdig is.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 1.04 kg |
| Gewicht BK: | 6.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O076/N041 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









