Productnummer:10044001EAN:4007698694869
Blik voor de kerstman, koekjes voor de kerstman, keramiek, rood (B/H/D) 12x21x12cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het rode keramieken blik "Cookies for Santa" (12x21x12cm) biedt winkeliers een aantrekkelijke presentatiemogelijkheid en verhoogt de winstgevendheid. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid, ideaal voor feestelijke displays in winkels en professionele decoraties.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.68 kg |
| Gewicht BK: | 10.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W091 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













