Productnummer:10041073EAN:4251450929779
Adventkalender Kerstuitdaging van papier/karton, 24 bedrukte zakjes met roze clips (B/H) 14x22cm, roze/blauw/beige, 72 stuks (B/H/D) 24x34x1cm
| BK / BK: | 1 / 50 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De adventskalender "Christmas Challenge" biedt winkeliers een aantrekkelijke marge en interieurontwerpers veelzijdige decoratiemogelijkheden. Bedrukte papieren zakjes van hoge kwaliteit met gepersonaliseerde roze clips zorgen voor een gemakkelijke presentatie. Ideaal voor seizoensgebonden winkeldisplays of thematische decoratieprojecten.
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 50 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht BK: | 0.26 kg |
| Gewicht BK: | 12.8 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W315 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









