Productnummer:10033292EAN:4007698391935
Aardewerk kom, roze/roze (B/H/D) 24x4x21cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kom van hoogwaardig steengoed in roze/roze (24x4x21 cm) combineert duurzaamheid met een aantrekkelijk ontwerp. Ideaal voor retailers als stijlvol decoratief element en praktisch servies. De veelzijdigheid en eenvoudige presentatie zorgen voor maximale commerciële voordelen door aantrekkelijke marges.
| Akzentmaterial: | Steingut |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 21.5 cm |
| Breedte: | 21.5 cm |
| Hoogte: | 4.8 cm |
| Gewicht BK: | 3.13 kg |
| Gewicht BK: | 12.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A053 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










