Productnummer:10029724EAN:4007698303365
Aardewerk kom, 6-vaks, kleurrijk (B/H/D)16x16x8cm 850ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de duurzame aardewerken schaal in een set van 6, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Kleurrijk en veelzijdig, het verbetert elke verkoopdisplay of decoratie. Met een inhoud van 850 ml en een hoogwaardige afwerking is hij ook winstgevend voor commercieel gebruik.
| Akzentmaterial: | Steingut |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 850 |
| Gewicht BK: | 3.37 kg |
| Gewicht BK: | 13.46 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H359 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









